powered by

Juryleden 2018

Juryleden Zakenvrouw Met Personeel
- Clarissa Slingerland – Miss Publicity (Winnaar 2017)
- Marcel Splinter – Rabobank Rotterdam
- Carmelita Reeberg – eR-Bee Beveiliging BV
- Eric Nijemanting – Fihuma Groep BV
- Rick Ruisch – Een Veilig Gevoel BV
- Anke Slegtenhorst – Beauty Centre Anke
- Aniel Autar – Kooijman Autar Notarissen
- Paul den Uijl – Tempo Team
- Danielle de Wilde  Rotterdam Business Events BV/SRZ

Juryleden Zakenvrouw Zonder Personeel
- Deniece von Harras – SmartUp Network (Winnaar 2017)
- Jacqueline Breeman – F. Breeman
- Jolanda van der Steen – La Fontaine Coaching & Consultancy
- Raymond Disco – Rotterdam Business Events BV
- Edwin Brasker – Rabobank Rotterdam
- Jettie Bourquin – Trainingscentrum Rijnmond BV/SRZ

Juryleden Zakenvrouw Aanstormend Talent
- Anouk Vos – Revnext (Winnaar 2017)
- Jonas Martens – Better Future Factory/Rotterdamse Nieuwe
- Karel Boere – The Dare Company
- Maria Berkenveld – Bright Ideaz
- Yvette Huijsmans-Van Schie – MKB Rotterdam Rijmond/SRZ
- Patricia Gijp – MKB Rotterdam Rijmond/SRZ

Juryleden 2017

Jury Zakenvrouw van het Jaar: 
- Marcel Splinter (Rabobank Rotterdam)
- Rohany Amat (Rotterdamse Mobiliteit Centrale RMC BV)
- Paul den Uijl (Tempo Team)
- Aniel Autar (Kooijman Autar Notarissen)
- Danielle de Wilde (Rotterdam Business Events)
- Carmelita Reeberg (eR-Bee Beveiliging B.V.)
- Eric Nijemanting (Fihuma Groep)
- Anke Slegtenhorst (Beauty Centre Anke)

Jury Zakenvrouw Zonder Personeel en Aanstormend Talent: 
- Karel Boere (The Dare Company)
- Jettie Bourquin (QSMo)
- Maria Berkenveld (Bright Ideaz)
- Raymond Disco (Rotterdam Business Events)
- Yvette Huijsmans-van Schie (MKB Rotterdam)
- Patricia Gijp (MKB Rotterdam)

Juryleden 2019

Juryleden Zakenvrouw Met Personeel
- Monique Delfgaauw – Lommerijk & Dok99 (Winnaar 2018)
- Wim de Bundel  Nationale-Nederlanden
- Marcel Splinter – Rabobank Rotterdam
- Carmelita Reeberg – eR-Bee Beveiliging BV
- Eric Nijemanting – Fihuma Groep BV
- Rick Ruisch – Een Veilig Gevoel BV
- Anke Slegtenhorst – Beauty Centre Anke
- Aniel Autar – Kooijman Autar Notarissen
- Danielle de Wilde  Rotterdam Business Events BV/SRZ

Juryleden Zakenvrouw Zonder Personeel
- Janne Vereijken – Spring Company (Winnaar 2018)
- Remco van der Jagt  Ibis City Centre Rotterdam 
- Jacqueline Breeman – F. Breeman
- Jolanda van der Steen – La Fontaine Coaching & Consultancy
- Moria dekker-de Boer  Nationale-Nederlanden
- Ronald van Raay – Rabobank Rotterdam
- Jettie Bourquin – Trainingscentrum Rijnmond BV/SRZ

Juryleden Zakenvrouw Aanstormend Talent
- Saskia Warnaar – Fröbel (Winnaar 2018)
- Gerry Boer-de Faria  Nationale-Nederlanden
- Jonas Martens – Better Future Factory/Rotterdamse Nieuwe
- Karel Boere – The Dare Company
- Maria Berkenveld – Bright Ideaz
- Yvette Huijsmans-van Schie – MKB Rotterdam Rijmond/SRZ
- Patricia Gijp – MKB Rotterdam Rijmond/SRZ


Jury Aanstormend Talent